Швабра полотер локшина Тадар, Tadar Fenix, Польща.
Опис:
Швабра для підлоги з мікрофіброю складається через натискання на кнопку. Насадка локшина, без підкладки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Польща |
| Тип ручки | телескопічна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Швабра з платформою |
| Комплектація відром | Немає |
| Наявність механізму віджиму | Немає |
| Матеріал насадки | Мікрофібра |
| Матеріал ручки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина насадки | 11 см |
| Висота насадки | 4 см |
| Довжина ручки | 125 см |
| Довжина насадки | 42 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴







