
Антибактеріальний килимок «Pearl» преміалньної якості 60х120 см.
Опис:
Створюючи серію килимків PREMIUM, виробник продумав саме про створення затишку. Високий ворс поглинає звуки. Сучасна пряжа відмінно розчиняє вологу і дуже швидко сохне, а її протигрибкове та антибактеріальне просочення не допускає розмноженню мікроорганізмів навіть після 50-го прань. Як і основа з термопластичної гуми, яка не втрачає своїх протиковзких властивостей впродовж всього періоду використання.
ТЕСТ НА ПРОТИМІКРОБНУ АКТИВНІСТЬ ПРОЙДЕНО.
Зменшення концентрації бактерій:
- Klebsiella pneumoniae - на 96,3%;
- Staphylococcus aureus - на 98,2%.
• Відповідає міжнародним стандартам якості.
• Має високу зносостійкість
• Має щільну основу та покриття;
• Антиковзка основа;
• Матеріал покриття: 100% поліестер;
• Матеріал основи: TPR/Латекс
• Розмір: 120x60 см;
• Вага: на 1 м² : 2 кг;
• Висота ворсу: 3,5 см.
Інструкція з використання!!!
Просимо ретельно вивчити інформацію перед придбанням даного товару!
1. Перед використанням стряхнути. Не тягнути за ворс. Всі нерівномірні нитки прибирати виключно пилосмоком під час прибирання.
2. Виріб підлягає машинному пранню на делікатному режимі при температурі до 30 градусів, без додання агресивних хімічних речовин (засобів для видалення плям, відбілювачів).
3. Після прання стряхнути килим на покласти сушитись на рівній поверхні.
4. Уникати сушіння під прямим сонячним промінням.
УВАГА! ДАНОМУ ТОВАРУ ВЛАСТИВО ВТРАЧАТИ ВОРС В ПРОЦЕСІ ВИКОРИСТАННЯ. БУДЬ ЛАСКА, НЕ НАМАГАЙТЕСЬ ВИТЯГУВАТИ ВОРС РУКАМИ. В РАЗІ ВИПАДІННЯ ОКРЕМИХ ВОЛОКОН ВИДАЛІТЬ ЇХ ПИЛОСМОКОМ ПІД ЧАС ПРИБИРАННЯ.
https://1001tovar.com/ua/p1972590066-antibakterialnij-kilimok-pearl.html









| Основные | |
|---|---|
| Тип | Коврик для ванной |
| Форма | Прямоугольная |
| Основа | Силикон |
| Цвет | Серый |
| Длина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Высота ворса | 30 мм |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
| Материал | Полиэстер |
- Цена: 1 051 ₴









