Топ продаж

Набір з 2-х килимків у ванну 80х50 і 40х50 см., виробництво Туреччина
475 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (50) 773-43-77
Пишите пожалуйста в WhatsAppвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Набір з 2-х килимків у ванну 80х50 і 40х50 см.
Набір килимків для ванної та туалету виробництва Туреччини виготовляється з 100% поліпропилену на латексній основі. У наборі 2 килимки, 100х60 см без виріза і 50х60 см з вирізом під унітазом.
Основа - латекс, не ковзає по підлозі і не пересихає з часом. М’які, приємні на дотик і прості в догляді.
https://1001tovar.com/ua/p1682903547-nabir-kilimkiv-vannu.html


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 60 см |
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 100 см |
| Материал | Полипропилен |
| Тип | Набор ковриков |
| Форма | Прямоугольная |
| Высота ворса | 10 мм |
| Основа | Резина |
| Количество в наборе | 2 шт |
Информация для заказа
- Цена: 475 ₴

